Akmercan Batıkargaz Doğalgaz

Şirket Profili

Akmercan Batıkar, AKMERCAN Şirketler Grubuna bağlı Zonguldak, Çaycuma, Devrek, Kozlu, Kilimli ve Bartın, şehirlerinden oluşan Doğal Gaz Dağıtım lisans bölgesindeki şirketidir.

22-03-2012 tarihinde EPDK tarafından yapılan doğalgaz dağıtım lisansı ihalesi ile Zonguldak, Çaycuma ,Devrek, Kozlu, Kilimli ve Bartın şehirlerinden oluşan doğalgaz dağıtım ihalesi, Akmercan Batıkar yükümlülüğüne girmiştir. 22-03-2012 tarihi ve DAG/3743-1/267 lisans numarası ile EPDK`dan aldığı kapsamında doğalgaz dağıtım lisansı kapsamında Doğalgaz alt yapı çalışmalarına başlamıştır.

Misyonumuz

Enerji alanında ve doğalgaz dağıtım hizmeti verdiğimiz Zonguldak ve Bartın ilinde; insana, çevreye ve hukuka saygılı çalışmayı kendine felsefe edinmiş, teknolojinin tüm imkânlarını "Daha İyi Nasıl Yapabilirim?" hedefi için seferber eden bir ekiple, müşteri kitlemiz olan doğalgaz kullanıcılarına kusursuz hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Kalkınma yolunda hızlı adımlarla yol alan Karadeniz bölgesinin güzide şehirleri Bartın ve Zonguldak'ın bu çabasına katkıda bulunacak; Temiz bir çevre ve ucuz enerji temini için, doğalgazın kullanıma sunulmasına aracılık etmektir.

Değerlerimiz

Kurumsallık
Sürdürülebilirlik
Paydaş odaklılık
Kaliteli hizmet
Bilgi